Podpořím Ekocentrum Loutí!

Ekocentrum Loutí Vás zdraví,

jsme rádi, že jste se rozhodli nám pomoci. Vaš finanční dar pomůže vytvořit z Ekocentra Loutí funkční vzdělávací a osvětový prostor pro děti i dospělé. Našim cílem je vybudovat ekologické centrum udržitelného života a osobního rozvoje pro každého z nás. Pomocí praktických dovedností z permakultury, přírodního stavitelství, tradičních řemesel, zdravého vaření, lidového léčitelství, ekologie a jógy, bude i díky Vám naše ekocentrum prosperovat a pomáhat tak ostatním na jejich cestě za plnohodnotným radostným životem. 

Podívejte se na naše nové video ať víte, co podporujete:

Video with English subtitles here : English version of the video

Vyberte částku, kterou chcete podpořit  projekt Ekocentra Loutí

a klikněte na ni. Děkujeme:-)

Zakoupením předmětu a nebo služby od našich přátel také podpoříte naše Ekocentrum

Typologie duše od Báry Kravčíkové 

Přemýšleli jste o tom, že pomocí vůně můžete pracovat na svém osobním rozvoji? Naše velká podporovatelka a kamarádka Ekocentra Loutí Vám nabízí  vonnou typologii duše - unikátní formu voňavého osobního rozvoje. Skrze hodinovou konzultaci si s Bárou vyberete nejvhodnější přírodní parfém, který charakterizuje vaši jedinečnou životní esenci anebo takový, který umocní záměr, jež právě v životě máte. Typologie je vhodná pro ženy, muže, tak i páry. Absolvováním typologie duše u Báry podpoříte na přímo i naše Ekocentrum. Děkujeme Typologii své duše objednávejte na : www.barborakravcikova.cz  nebo na tel: 773 949 001 

Kvantová terapie a koučink - Martina Novotna  

Martina je také spřátelená duše ekocentra a pomůže vám ke kvantovým změnám vaší osobnosti. Díky kvantovému koučinku rozpoznám a rozvinu vaše jedinečné dary, probudím váš potenciál a naučím vás, jak vše praktikovat v každodenním životě. Pracuji také s dětmi a zvířaty. Kvantová terapie – Práce s DNA, přepisem informací ve vašich buňkách. Naučím vás, jak pracovat sami se sebou. Kvantový koučink – Je vhodný pro každého a také pro ty, kteří se rozhodli pro nový život. Poradím ohledně vhodného zaměstnání, cesty, bydlení, zdraví, soběstačnosti, jak s dluhy, vztahy. Jde o hledání vize pro nový život a jeho postupné naplňování. Objednávejte  na www.cesta-k-sobe.cz nebo na tel: 720 070 216 

Ateliér Elwira - dřevořezba od Miloše Doležala

Dalším naším kamarádem a podporovatelem je báječný člověk a skvělý umělec a řemeslník z Česko Saského Švýcarska - Miloš Doležal. Miloš pomocí svých rukou a srdce, vytváří nádherné dřevěné bytové doplňky, nábytek, sochy či náušnice. Podívejte se do jeho ateliéru v České Kamenici www.elwira.cz Okrášlete svůj domov některým z jeho originálních a kvalitních kousků a podpořte tím naše ekocentrum.

 

Co Vaším darem pomůžete vytvářet

  • ochranu životního prostředí a péči o něj,
  • změny v přistupu k naší planetě a využívání jejích zdrojů,
  • prohlubování významu rodiny a mezilidských vztahů,
  • udržování a rozvoj řemesel, tradic, kultury a umění,
  • zlepšování ekologické a společenské odpovědnosti,
  • rozvoj občanské společnosti a regionu

Partneři, kteří nás podporují nebo se kterými spolupracujeme

Josef Mrázek. Farmář bez kterého by se nic nestalo.

Obec Rabyně. Děkujeme za vstřícný přístup a podporu!

Děkujeme dalším jednotlivcům za jejich podporu. V pořadí jak přišli na mysl.

Marta Weiss, Michal Illich, Martin Přibil, Klára Malíková, Petr Stejskal, Miloslav Ctibor, Václav Kugler, Jan Soukup, Vladan Hodek, Adam a Květa Pavlíčkovi, Tereza a Jakub Koňasovi, Jan Koňas, Martina a Honza Kuželkovi, Karolina Marešová, Bára Kravčíková, Jana Nenička  Smejkalová, Radek Smejkal, Ewa a Petr Kvasničkovi, Jan a Blanka Trčkovi, Michal Popovič, Pavla Kešnerová, Pavel Jablonský s Petu, Roman Žižlavský a Monika, Patrik Pelauch, Lucie Švecová, Radka a Zuzka z Dešťovky, a další dobrovolníci a spolupracovníci...:)

ÚSTAVA ZEMĚ

prof. PhDr. Ing. Josef Šmajs, CSc.

Lucie Ernestová.
Tomáš Hajzler.