Získali jsme dotaci ze Státního fondu životního prostředí na rekonstrukci a výstavbu ekocentra. Vybavení ekocentra, například nábytek, zařízení pokojů, zařízení kuchyně, svítidla nebo zařízení mlékárny zbývá pořídit z vlastních zdrojů. Rádi bychom vás požádali o podporu pro dokončení a zprovoznění ekocentra, nejlépe finanční nebo materiální.  

Prostřednictvím ekocentra podpoříte:

 • ochranu životního prostředí a péči o něj,
 • změny v přistupu k naší planetě a využívání jejích zdrojů,
 • prohlubování významu rodiny a mezilidských vztahů,
 • udržování a rozvoj řemesel, tradic, kultury a umění,
 • zlepšování ekologické a společenské odpovědnosti,
 • rozvoj občanské společnosti a regionu

Aktuálně nás podpořili

Děkujeme panu Pavlíkovi z obchodu www.kokiskashop.cz, který nám poskytl slevu na nákup kašny do našeho ekocentra. Kašnu jsme pořídili, abychom naplnili principy -  feng shui v prostorách ekocentra.  V rámci  semináře přírodního a zdravého bydlení, který proběhl v ekocentru jsme dospěli k závěru, že je nutné posílit princip vody - dračí energie, která má pomoci donést do ekocentra energii financí. Děkujeme tedy za podporu a doufáme, že tyto kroky nám pomohou naplňovat naše cíle a poslání Ekocentra Loutí.

 

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

 • Dejte o nás vědět

  Doporučte nás. Sdílejte naši stránku na Facebooku. Přepošlete odkaz na tento web. Zaregistrujte se do emailového zpravodaje, získáte tím také různé výhody a bonusy.
 • Přijeďte za námi na brigádu

  Chystáme akce, na kterých budeme společně pracovat v areálu ekocentra na jeho dokončení i později během provozu. Bude zde také prostor pro seznámení, relaxaci a zábavu. Nabídneme samozřejmě stravu a ubytování. Informace o konkrétních akcích pošleme emailovým zpravodajem a později se také objeví v chystaném kalendáři akcí.
 • Zapojte se do tvůrčího týmu

  Líbí se vám projekt a rádi byste se zapojili více? Napište nám a domluvíme užší spolupráci.
 • Poskytněte nám materiální vybavení

  Máte doma věci které již nepotřebujete a které by se u nás ještě využili? Nebo byste nám rádi pořídili něco co nám ještě schází? Emailovým zpravodajem dostanete brzy seznam konkrétního vybavení, které bychom potřebovali.
 • Poskytněte nám sponzorský finanční příspěvek

  Buď jednorázový nebo pravidelný. Vystavíme vám potvrzení o daru a zařadíme vás do seznamu partnerů. V případě větších příspěvků nabídneme individuální podmínky. Staňte se naším hlavním nebo generálním partnerem! Jsme otevřeni i společníkům či investorům. Kontaktujte nás.

Podpořím Ekocentrum Loutí!

Partneři, kteří nás podporují nebo se kterými spolupracujeme

Josef Mrázek. Farmář bez kterého by se nic nestalo.

Obec Rabyně. Děkujeme za vstřícný přístup a podporu!

ÚSTAVA ZEMĚ

prof. PhDr. Ing. Josef Šmajs, CSc.

Lucie Ernestová.
Tomáš Hajzler.

Děkujeme dalším jednotlivcům za jejich podporu. V pořadí jak přišli na mysl.

Michal Illich, Klára Malíková, Petr Stejskal, Miloslav Ctibor, Václav Kugler, Ing.arch Jan Soukup